Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Mutant Bitkiler Vur

Mutant Bitkiler Vur

Mutant Bitkiler VurMutant Bitkiler Vur oyunları

Rainbow Friends: Bir Canavar Oyunu FNF ve FNaF 2 Korku Masalı 2: Samantha Monsterz Sepeti Gökkuşağı Arkadaşlarından Kurtulun Korkunç Tavuk Ayaklarından Kaçış Korkudan Kaçış: Sinister Hideout Avlanan Kurt: Savunma Boşta Baldi´s Basics Yandere Senpai öldürme Baldi' s Parkour Freddy' s 2' de beş gece Büyükanne: korku FNF vs Rainbow Friends Cuma Gecesi Funkin vs Huggy Wuggy Slendytubbies beta 2 Kogama' da Freddy' nin Beş Gecesi DOMUZ: Domuzdan Kaçış Kalamar Mücadelesi Oyunu Kalamar oyunu Yeşil ışık Kırmızı ışık Freddy' nin 4'ünde Beş Gece Bendy Boyama Haşhaş oyun zamanı kovalamaca Freddy de beş gece FNAF'den Freddy ile kaçmak Komik Pacman 3D Freddy' nin Beş Gecesi: Özel Oyun Bulmaca: Freddy' nin Beş Gecesi Freddy' nin 3'ünde Beş Gece Pac-Man klasik atari oyunu Mahjong FNAF Freddy' nin Yerinde Beş Gece: Kardeş Konumu
Cuphead oyunlarıFortnite oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıFNF oyunlarıTerör oyunlarıKarakterler yarat oyunları2 oyuncu oyunlarıSimler oyunlarıAmong us oyunlarıCadılar bayramı oyunlarıKıyamet oyunları

Ekran görüntüleri

Mutant Bitkiler Vur Mutant Bitkiler Vur🌟 Oran oyunu
7 oydan 5 /5
Mutant Bitkiler Vur

Mutant Bitkiler Vur

Bu Terör oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Eski batıya seyahat edeceğiz ve bazı bitki ve hayvanların size merhametsizce saldırmalarını sağlayacak bir mutasyon geçirdiklerinden sıradışı düşmanlarla yüzleşmek zorunda kalacağız. Silahlarınızı çok geç olmadan onları öldürmek için kullanın ve sağlığınızı tamamen zayıflatabilirler.
Mutantların size saldırabilmeleri için onları öldürmek üzere işaret etmek ve vurmak için PC faresini veya mobil cihazınızın dokunmatik ekranını kullanmanız gerekir. Alt kısımda, yeniden şarj edildiğinde çok dikkatli olmanız gereken cephaneliğinizi ve sağlığınızı bulacaksınız. Sizi öldürmek isteyen bu mutant bitkileri vururken amacınızı gösterin.
Mutant Bitkiler Vur indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Terör kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller