Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Rugby IO

Rugby IO

Rugby IORugby IO oyunları

Ateş Çocuk ve Su Kız Balık Tutmaya Gidiyor Minik Balıkçılık Basketbol.io Noel Balıkçılık IO Ping Pong Biz Voleybol Mücadelesi Futbol Başlangıcı Yakar Top Mario ve Sonic Olimpiyatlarda FIFA 2000 PlayStation FIFA 2003 PlayStation Sonic bize Olimpiyat Oyunları Rocket League - BumpyBall.io Nickelodeon Yıldız Basketbol Noksan Pro Evolution Futbol 2 FIFA Futbol Dünya Kupası Çizgi Film Ağı: Masa Tenisi Turnuvası Futbol Dünya Kupası 2020 Kopanito All-Stars Football Nick Jr: Süper Snuggly Sport Muhteşem Oyun Toon Kupası 2021: Cartoon Network Futbol Şampiyonlar Ligi Futbol Strike Cezası Gumball: Disk Düello 2020 Toon Kupası FIFA 18 Android FIFA Futbolu: Rüya Futbolu FIFA Sokağı: Multiplayer Ligi 3d otobüs simülatörü: tehlikeli parça 2018 Toon Kupası Penaltı Bültenleri
Örümcek Adam oyunları Fortnite oyunları Roblox Oyunları Ölümüne kavga oyunları Kaza bandicoot oyunları Klasikler Oyunları Cartoon network Oyunları Karakterler yarat oyunları 2 oyuncu oyunları Tenis oyunları Basketbol oyunları Ateş ve su oyunları

Ekran görüntüleri

Rugby IO Rugby IO 🌟 Oran oyunu
4 oydan 2.5 /5
Rugby IO

Rugby IO

Bu Spor Dalları oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Spor yapma zamanı geldi ve bugün IO oyunlarının çılgın yolunda bir parça rugby var. Topu rakibin alanına taşıyabilmek için takımınızın ağırlığını taşımanız ve puanınıza bir puan eklemek için bir gol atmanız gerekecek.
Rakipleriniz sizin için kolay olmayacak ve topu senden almak için peşinden koşacaklar. Harita üzerinde hareket etmek ve yolunuzda bulduğunuz her oyuncuyu silmek için PC' nin faresini kullanın, bu sayede takım arkadaşlarınıza giden yolu temizleyeceksiniz ve birlikte gol atacaksınız. Üst üste birçok rakibe çarptığınızda, topu alan ve hızla kaldırabilecek oyuncuya ulaşmak için çok faydalı olacak ekstra bir hız kazanacaksınız.
Maçlar çok hızlı ve mümkün olduğunca çok puan almak için bir buçuk dakikanız var, lehinize olumlu bir puan bırakarak puan kazanıp seviyeyi yükseltebiliyorsunuz.
Her oyunda yenmek için giderek daha zor, yeni rakiplerle karşılaşacaksınız. Takımınızdaki en iyi kaptan olun, çok fazla rötuş yapın ve tüm Rugby IO maçlarını kazanın.
Rugby IO indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Spor Dalları kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller