Korku Rengi

Korku Rengi

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Korku Rengi
Korku RengiKorku RengiKorku Rengi

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Korku Rengi, harika bir skor elde etmek için kendinizi tamamen kullanmanız gereken harika bir beceri oyunudur. Bu solucanı veya yılanı kontrol etmeniz ve aynı renkteki bloklara karşı yön değiştirmesine ve çarpmasına neden olmanız gerekir. Blokların içinde bir sayı belirecek ve bu, vurmayı başarırsanız puan tahtasına ekleyeceğiniz noktaları gösterecektir.
Çok dikkatli olmalısın çünkü solucanından farklı renkteki bloklara vuramazsın ya da oyunu kaybedersin. Ayrıca çok dikkatli olmalısınız, çünkü solucan herhangi bir zamanda renk değiştirebilir ve hedefini değiştirebilir. Korku Renginde en iyi puana ulaş ve arkadaşlarının üstesinden gelmeleri için meydan oku.
Oyunun tadını çıkar Korku Rengi, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Yetenek oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Yetenek oyunları

Mavi Bloktan KaçışŞeref kahramanı sürKüpler PatlamasıŞeker bloklarını indirirken eğleninOnları bölTotem' i yok etmeEngellemeyi kaldırYetenek: Duvara SığdırSüper İstifleyici 3Kulesi BuilderGökkuşağı bloklarını yok etRenk KaydırMerdivenRenk PinBüyük Şehirdeki Karayolu GeçişiKurbağa Crossy Yolu2. Dalga2 yükselişiDashy RunAskıRenk Anahtarıİlerlemek için kuleyi vurKule HanoiTopu sürKarelerin arasından koşÇılgın kazıkBloklarla örtünMavi topu kontrol etRenkli topu kontrol etmeBütün yıldızları topla51. bölgeye koşTereyağı FabrikasıRenkleri seçSihirli küpTripolyNeon GrevTek sıçramaSaltarina SakızıRenklerden uzak durmaTed' in harika dünyası
Go to TOP