Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ninja Balkabağı: Kış Sürümü

Ninja Balkabağı: Kış Sürümü

Ninja Balkabağı: Kış SürümüNinja Balkabağı: Kış Sürümü oyunları

Kalamar Oyunu Çok Oyunculu Dövüş Sarhoş Boks: Ultimate Süper Dövüş Hesaplaşması! Fairy Tail, One Piece 1.0' a Karşı The King of Fighters 2002: Nihai Savaşa Meydan Okuyun Dövüşçü Efsaneleri İkilisi Sumo partisi Sokak Gölgesi Klasik Dövüşçü Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Pokemon ateş kırmızısı Dragon Ball Süpersonik Savaşçıları WWF Hayır Merhamet (Avrupa) (Rev A) Dragon Ball Z: Nihai Savaş 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Safir Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonya) Dragon Ball Z: Süpersonik Savaşçılar Tekken 3 Marvel süper kahramanları Pokemon Sovereign of the skies Pokemon Glazed Örümcek Adam Süper Kahraman WWF WrestleMania 2000 (Japonya) Marvel Super Heroes vs Street Fighter (970625 ABD) Ultimate Mortal Kombat Üçlemesi Dragon Ball: Gelişmiş Macera Süper Smash Bros Oyunu Pokemon Stadyumu (ABD) Street Fighter III Yeni Nesil Mortal Kombat (ABD)
Sonik oyunlarıKlasikler OyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıYoshi oyunlarıLuigi oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıMario Kart oyunlarıAksiyon oyunlarıKavga oyunlarıSimler oyunlarıBoks oyunları

Ekran görüntüleri

Ninja Balkabağı: Kış Sürümü Ninja Balkabağı: Kış Sürümü🌟 Oran oyunu
19 oydan 3.4 /5
Ninja Balkabağı: Kış Sürümü

Ninja Balkabağı: Kış Sürümü

Bu Kavga oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Bir sonraki oyun, başı balkabağına dönüşen bir ninja ile oynanır ve onu büyüleyen şeytani büyücüden kaçmak zorunda kalacağız. Bunun için çıkış arayışında ve bazı kölelerinin bize ulaşmasından kaçınmak için farklı seviyelerde koşmak gerekli olacak. Ninja otomatik olarak çalışacaktır, bu yüzden sadece platformları atlamak ve sonuna ulaşmak için atları doğru zamanda almaktan endişe duymanız yeterlidir. Seviyelere mümkün olduğunca ulaşmak için üç canınız var, başarısız olduğunuzda onları kaybedeceksiniz ve çok sayıda para toplamayı başarırsanız, kazanabilirsiniz. Bu baskıda, kış baskısında balkabağı ninja ile hayatta kalın.
Ninja Balkabağı: Kış Sürümü indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Kavga kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller