Halo Oyun
SilâhöldürmekAskerlerSavaş ve eylemEylemYabancıOyun İstasyonuGemilerGalaksilerYıldız savaşları

🔥Diğer halo oyunlarıCall Of Duty Keskin Nişancı SuikastçısıCall Of Duty Keskin Nişancı Suikastçısı 007: Yarın asla ölmez007: Yarın asla ölmez PUBG Infinity Savaş Alanı OPSPUBG Infinity Savaş Alanı OPS Şehirde Görev ÇağrısıŞehirde Görev Çağrısı Yarı ömürlü görev komutuYarı ömürlü görev komutu Eylem FPS kıyamet ordusuEylem FPS kıyamet ordusu PUBG Mini Çok OyunculuPUBG Mini Çok Oyunculu ABD elit komutanlığıABD elit komutanlığı Counter Strike Çok OyunculuCounter Strike Çok Oyunculu Battle AreaBattle Area

Halo

🔥Halo oyunları ile geleceğe ilerleme

Büyük PlayStation ve XBOX klasiği Halo'yu kapsayan çevrimiçi maceralarda Usta Şef John-117 ve ayrılmaz arkadaşı Cortana ile Covenant saldırılarını etkisiz hale getirin.

Halo Reach Bungie tarafından geliştirilen Halo serisinin son taksit biri, korkunç antlaşma ile ilk insan karşılaşma hikayesini anlatıyor olduğunu. Bu konu Master Chief sunmak olmasa da, biz bir insan kolonisi Spartan isyanını bastırmak için gönderilen bir Sparta takımı genç bir üyesini temsil ediyor. Ama gezegeni ulaştıktan sonra, onlar ölüm bulmak idi alanında hiç kurtulan olmadığını biliyoruz. üretilen katliam görünce araştırmak ve Covenant gezegen ulaştığını keşfetmeye karar, amacı bilinmemektedir fakat insanlık tehlikede görünüyor.
Go to TOP