PUBG Piksel 2PUBG PikselBattlePoint. IoSavaş Royale tarzı PUBGBölge RoyaleFoes IOMini Savaş Royale tarzı PUBGPUBG MobilSonsuz Savaş Alanı: PUBGPUBG: Savaş AlanlarıPiksel PUBG 3DPUBGPUBG El Sanatları Savaş AlanlarıMinecraft Savaşı RoyaleSon IOSurviv. Io Savaş RoyaleApex Efsaneleri Çevrimiçi

PUBG Oyun

Uçaktan atla ve hayatta kalmaya PUBG ile başla

PUBG, PlayerUnknown's Battlegrounds oyununun kısaltmasıdır ve düşmanlarından büyük bir haritada hayatta kalmak zorunda olduğunuz bir diğer harika Battle Royale oyunudur. Uçaktan atlamaya hazır olun ve hayatta kalmak ve kazanan ilk kişi olmak için silah ve kaynakları stoklamaya başlayın. Bazıları PUBG'nin Epic Games'e Fortnite yaratması için ilham veren bir oyun olduğunu, hatta bu intihal şirketini suçladığını söylüyor.

Bu nedenle, PUBG, oyunun tek hayatta kalanı olduğu için dünyanın her yerinden oyuncularla yüzleşmeniz gereken bir başka Battle Royale hayatta kalma oyunudur. Bu oyun birkaç harita sunar, başlangıçta sadece bir taneye sayılır ve Pochinki veya Rozhok gibi çok güçlü bölgelere sahip olmakla birlikte, bir benzetme yapmak için Fortnite’in Pitched zeminleri olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bir acemiyseniz, bu alanlardan kaçınmanızı öneririz, çünkü yağmalanacak birçok ev olmasına rağmen, çok sayıda uzman oyuncu düştüğünde ölmesi çok kolaydır.

Bu iki oyun arasındaki farklardan biri, PUBG'nin başlangıçtan itibaren araçlara sahip olmasıydı; Epic Games'i zamanla Savaş Royale'lerine uygulayan bir şey. Diğer bir fark da, PUBG'de oyuncuların hareket etmesini sağlayan fırtınaya ek olarak kırmızı bir bölge olmasıdır. Bu kırmızı bölge, oyunun farklı saatlerinde haritada rastgele belirir ve yakın bir bombalama anlamına gelir ve başkalarından yardım almadan ölebilirsin. Unknow Oyuncuları'nda da kalkan yoktur, ancak size ekstra bir hayat veren kurşun geçirmez yeleklerle birlikte gelir.

Fortnite'dan hoşlanıyorsanız, ancak daha gerçekçi grafikler ve daha gerçekçi karakterler tercih ediyorsanız, PUBG aradığınız oyundur. Ek olarak, PUBG Mobile, bu platformda uzun süredir hizmet verdiğinden hemen hemen her Android cihazında, IOS veya Windows Phone'da çalınabilir. Sadece bilmeniz gereken bu durumda, PUBG ücretli bir oyundur ve Fortnite'a sahipmiş gibi ücretsiz bir sürüm sunmaz.

Maceranıza başlamak için, onu mükemmel şekilde taklit eden bu PUBG oyunları koleksiyonunu deneyebilir ve orijinali satın almadan önce sizi neler beklediği hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Karakterlerinizle tanışın ve PUBG'nin en eğlenceli versiyonlarını çevrimiçi ve ücretsiz olarak yaşayın. PUBG oyunlarımızdan hiçbirini kaçırmayın ve savaş alanında yalnız ya da ikili olarak hayatta kalın.

Hayatta kalma becerinizi bu Battle Royale'ı mükemmel şekilde taklit eden getirdiğimiz ücretsiz PUBG oyunları ile test edin.

Go to TOP