3D' yi Atın

3D' yi Atın

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


3D' yi Atın
3D' yi Atın3D' yi Atın3D' yi Atın3D' yi Atın

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Shoot Out 3D, bu modaya uygun kuklaların çok şık olan ve Crowd veya Fun Race 3D gibi diğer oyunlarda tadını çıkardığımız yeni oyunlardan biridir. Bu vesileyle, düşmanlara ateş ederken ve devam etmenin yolunu temizlerken kuklayı ilerletmek zorunda kalacağız.
Düşmanların önünde durduktan sonra kuklayı hareket ettirmeniz gerekecek ve atıştan önce onlara işaret etmek için gözünüzün lazerini almanız gerekecektir. Çok kolay gözüküyor ama zorluk şu ki, düşmanın aynı zamanda hareket etmesi de siz ve onun görüşünün karakterinize işaret ediyor. Shoot Out 3D seviyelerini tamamlamak için hayatta kalırken düşmanları yok etmek için mükemmel atışları bul.
Oyunun tadını çıkar 3D' yi Atın, ücretsiz, bizim seçtiğimiz kuklalar oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer kuklalar oyunları

3B Dilim Rengi3D Boya KoşusuIşıklandırSavaş diskiArkadaşınızı Çevrimiçi KickBedava AteşBüküm hitDışarıda Blast: Top BırakEjderha patlamaAsker yoluTavşan Zombi SavunmasıGeometri Dash Lite 2Mobile LegendsBay Bullet ÇevrimiçiPUBG MobilYığın Güz 3DYarış 2 3d çalıştırmakYıldız ArtanPou kızı şifaKanlı ParmakYuvarlanan Top 3DMuz Helikopter SalıncakMükemmel DilimlerTrafik Koşusu ÇevrimiçiRolling CityHexa Park etme10 Plus alınRenkli Çizgi 3DYapışkan blokIşın atlamaSilah Kulübü AtıcıRenk doldurma 3dEmoji YığınıYığın Topu: Darbe için yolunuzu açınJelly Shift ÇevrimiçiBrikoSeksekRocketate NextÇömlekçilik ÇevrimiçiMeyve kaçış
Go to TOP