Danger Thunder

Danger Thunder

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Danger Thunder
Danger Thunder

🌟 Rating
4.3 / 5 of 160 votes

Minyak bu treni masum sivillerle dolu kaçırdı ve Nickelodeon serisinin en ünlü süper kahramanlarından yardım almamız gerekecek. Onlar Henry Tehlike ve Kaptan Adam'ın yanı sıra Thundermans ailesinin üyeleridir. Maceraya başlayacağınız bu karakterlerden hangisini seçip durdurmak için trenden sonra koşmaya başlayacağınızı seçin.
Mücevherleri topla ve kötü karakterin attığı engelleri önlemek için her karakterin özel yeteneklerini kullan. Yeterince yakın olduğunuzda ve pencereden dışarı doğru eğilmiş bir rehinenin olduğunu görürseniz, onu kurtarabilir ve Danger Thunder serüvenine devam edebilirsiniz.
Oyunun tadını çıkar Danger Thunder, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Henry Danger oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Henry Danger oyunları

Peppa Pig MaçBulmaca ayılarSünger Bob ve Patrick HeroesFormula cartoon all starBiz Boyacılık Ayılar vardırBir tımarhaneye hoş geldinizPocoyo boya çevrimiçiThundermans TetrisElma ve Soğan: Pazardaki KariyerBen 10 sonsuza savunmaClarence: Jeff korkuttuPower Ranger vs Ninja TurtlesDüzenli göster: Yumruk yumruk 2Madenci RunTomb RunnerDarwin'in YıllığıÇok fazla sakallı spongebobDoraemon MahjongSpongeBob pizza pişiriyorDevriye yavrularını kurtarmayaBen 10 ParkourBen 10 çokluortamNickelodeon PartisiKrusty Krab mutfakta SüngerKurtarmaya Ben 10Ben 10: Dünyayı KurtarBen 10 Kaçış RotaBerry Rush: ÇilekToon Kupası 2017Gumball: Disk Düello2018 Toon KupasıClarence: Karts YarışıGenç Titanlar Git: Titanları KurtarClarence ve arkadaşları kertenkele yakalamakFinn ve Jake ile easyjet zamanı2019 Toon KupasıVictor ve Valentino: Taco TerörüDi-Gata Savunucuları: TetrisÇizgi Film Ağı: Masa Tenisi TurnuvasıÇöp Adam Runner
Go to TOP