Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Komik 2D Platform

Komik 2D Platform

Komik 2D Platformİlgili ve önerilen oyunlar

PUBG Mobil Undertale Tehlike Günü!: Henry Danger Parti paniği Çılgın Piksel Savaşı Dahmer'ı tekmele Aramızda Çevrimiçi Baskı Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Sahtekar Smash remix Kalamar Oyunu WWF Hayır Merhamet (Avrupa) (Rev A) Dragon Ball Z: Nihai Savaş 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Safir Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonya) Tekken 3 Sonik sınırlar Kalamar Mücadelesi Oyunu Örümcek Adam Süper Kahraman Pj Maskeleri: Uluyan Saldırı WWF WrestleMania 2000 (Japonya)
Ölümüne kavga oyunlarıKavga oyunlarıBoks oyunlarıSokak dövüşçüsü oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıSimler oyunlarıEjder topu oyunlarıGoku oyunlarıKlasikler oyunlarıKaza bandicoot oyunları
Komik 2D Platform
Komik 2D Platform
Komik 2D Platform
Komik 2D Platform

🌟 Oran oyunu
8 oydan 3.8 /5
ücretsiz aksiyon oyunlar

Komik 2D Platform

Bu, Aksiyon oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Platform oyunlarının hayranları için bu eğlenceli oyun portalımıza oynamayı bırakmayacaksınız. Yol boyunca var olan ölümcül engellerin üzerinden geçmeden ölmeksizin 2D seviyelerinden mümkün olan en hızlı şekilde her seviyeden geçmek için karakterin manevralarını yapmalısınız. Birkaç saatlik toplam eğlence geçirmek için bu heyecan verici oyuna cesaret edin ve tıklayın. Tüm yeteneklerinizi gösterin, böylece retro oyunun zorluğunun üstesinden gelebilir ve seviyelerin sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. .

Komik 2D Platform'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Aksiyon kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2019-08-15T02:45:33+00:00


Oynamak için kontroller